Voľby - Prešov

Voľby prezidenta Slovenskej republiky

11.01.2019, Voľby
Voľby prezidenta Slovenskej republiky - Informácie pre voliča.

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Zápisnica mestskej volebnej komisie

12.11.2018, Voľby
Zápisnica mestskej volebnej komisie o výsledku volieb v meste vo voľbách do orgánov samosprávy obcí 10.11.2018.

Ulice: Kollárova, Nová, Slovenská, Račia

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Hlasovanie mimo volebnej miestnosti

09.11.2018, Voľby
Hlasovanie mimo volebnej miestnosti do prenosnej volebnej schránky.

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Oznámenie mesta Prešov

09.11.2018, Voľby
Oznámenie mesta Prešov o čase a mieste konania volieb do orgánov samosprávy obcí v roku 2018 a o utvorení volebných obvodov a volebných okrskov a určení volebných miestností na území mesta Prešov.

Ulice: Bajkalská, Bikoš, Mukačevská, Šmeralova, Tehelná, Tomášikova, Volgogradská, Átriová, Botanická, Cemjata, Čerešňová, Engelsova, Fučíkova, Gorkého, Horárska, Jabloňová, Kollárova, Levočská, Mojmírova, Nábrežná, Odborárska, Októbrová, Rombauerova, Sázavského, Slávičia, Terchovská, Vydumanec, Agátová, Belianska, Bezručova, Čapajevova, Duklianska, Dúbravská, Fintická, Gaštanová, Haburská, Herlianska, Jahodová, Janouškova, Jarná, Javorinská, Jazdecká, Jánošíkova, Jesenského, Južná, Komenského, Kotrádova, Krížna, Kúty, Kvetná, Lesná, Letná, Limbová, Lipová, Lúčna, Ľubotická, Majakovského, Mičurinova, Mlynská, Mudroňova, Murárska, Narcisová, Nová, Orgovánová, Pažica, Plavárenská, Poľná, Potočná, Ružová, Rybárska, Sabinovská, Severná, Slanská, Slnečná, Stavbárska, Strážnická, Strojnícka, Surdok, Šidlovská, Tatranská, Topoľová, Trnková, Včelárska, Veselá, Vodná, Wolkerova, Záhradnícka, Západná, Železničná, Baštová, Bayerova, Borkut, Budovateľská, Burianova, Dilongova, Dostojevského, Floriánova, Francisciho, Grešova, Hlavná, Hodžova, Hurbanistov, Hviezdna, Hviezdoslavova, Jarková, Jilemnického, Konštantínova, Kováčska, Weberova, Krátka, Kuzmányho, Kúpeľná, Masarykova, Maybaumova, Metodova, Moyzesova, Partizánska, Plzenská, Puškinova, Radlinského, Raymanova, Rumanova, Sládkovičova, Slovenská, Suchomlynská, Svätoplukova, Šafárikova, Šarišská, Škultétyho, Špitálska, Štefánikova, Štúrova, Okružná, Tkáčska, Urbánkova, Vajanského, Vodárenská, Východná, Záborského, Záhradná, Zápotockého, Železničiarska, Banícka, Bencúrova, Bohúňova, Čajkovského, Čipkárska, Chalupkova, Janáčkova, Jelšová, Jesenná, Jiráskova, Kamencová, Košická, Kraskova, Kukučínova, Kutuzovova, Kysucká, Lesnícka, Lidická, Lomnická, Okrajová, Ondavská, Opavská, Palackého, Palárikova, Pekná, Pionierska, Royova, Sadová, Smetanova, Solivarská, Suvorovova, Šípková, Švábska, Tajovského, Urxova, Úzka, Važecká, Zborovská, Zlatobanská, Bažantia, Bernolákova, Bratislavská, Čergovská, Dargovská, Dubová, Ďumbierska, Exnárova, Federátov, Hruny, Jurkovičova, Justičná, Kamenná, Karpatská, Kozmonautov, Magurská, Oravská, Popradská, Smreková, Šoltésovej, Šrobárova, Teriakovská, Vansovej, Višňová, Zemplínska, Zimná, Športová, Veterná, Tichá, Ortáš, Jelenia, Jedľová, Dúhová, Malinová, Líščia, Sokolia, Rusínska, Borovicová, Vlčia, Rybníčky, Holländerova, Bulharská, Bachingerovka, Srnčia, Medvedia, Bendíkova, Broskyňová, Suchoňova, Medová, Petrovianska, Pávia, Družstevná, Turistická, Tarjányiho, Orechová, Holubia, Drozdia, Labutia, Lastovičia, Jastrabia, Orlia, Remscheidská, Horská, Spannerovej, Buková, Hrabová, Brezová, Bociania, Dlhá, Jantárová, Nemčíkova, Skromná, Zajačia, Malkovská, Vihorlatská, Sibírska, Kopaniny, Jazvečia, Šidlovec, Liesková, Gerlachovská, Zabíjaná, Priemyselná, Rastislavova, Gorazdova, Pribinova, Koceľova, Račia, Riečna, Údenárska, Pražská, Sekčovská, Tokajícka, Valkovská, Garbiarska, Irisová, Sadovnícka, Hrnčiarska, Hraničná, Tulipánová, Púpavová, Nevädzová, Šalviová, Astrová, Muškátová

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Pozvánka

16.10.2018, Voľby
Pozvánka - prvé zasadnutie orskovej volebnej komisie v meste Prešov

Ulice: Hlavná, Plzenská, Priemyselná

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Pozvánka

16.10.2018, Voľby
Pozvánka - prvé zasadnutie okrskovej volebnej komisie v meste Prešov.

Ulice: Hlavná, Plzenská, Priemyselná

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Oznámenie

05.10.2018, Voľby
Oznámenie o čase a mieste konania volieb - pre voličov s trvalým pobytom "Prešov".

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Oznámenie mesta Prešov

28.09.2018, Voľby
Oznámenie mesta Prešov o umiestňovaní volebných plagátov na verejných priestranstvách mesta Prešov pre voľby do orgánov samosprávy obcí dňa 10. novembra 2018.

Ulice: Kollárova, Nová, Hlavná, Slovenská, Račia

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Informácia pre voliča

27.09.2018, Voľby
Informácia pre voliča k stálemu zoznamu voličov a námietkovému konaniu.

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Zoznam zaregistrovaných kandidátov

25.09.2018, Voľby
Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Prešov, zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Prešove.

Ulice: Kollárova, Nová, Školská, Slovenská, Račia

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Rozhodnutie primátorky mesta Prešov

11.09.2018, Voľby
Rozhodnutie primátorky mesta Prešov o utvorení volebných okrskov a určení volebných miestností v meste Prešov pre voľby do orgánov samosprávy obcí, ktoré sa vykonajú dňa 10.novembra 2018.

Ulice: Antona Prídavka, Bajkalská, Bikoš, Jána Béreša, Jána Nováka, Matice slovenskej, Mirka Nešpora, Mukačevská, Na Rúrkach, Šmeralova, Tehelná, Tomášikova, Vlada Clementisa, Volgogradská, 19. januára, Átriová, Botanická, Cemjata, Čerešňová, Československej armády, Engelsova, Fraňa Kráľa, Fučíkova, Gorkého, Horárska, Jabloňová, Kollárova, Levočská, Marka Čulena, Matúša Trenčianskeho, Mojmírova, Nábrežná, Odborárska, Októbrová, Pod Kalváriou, Rombauerova, Sázavského, Slávičia, Súľovská, Terchovská, Vydumanec, Za Kalváriou, Agátová, Belianska, Bezručova, Čapajevova, Duklianska, Dúbravská, Fintická, Gaštanová, Haburská, Herlianska, Jahodová, Janouškova, Jarná, Javorinská, Jazdecká, Jána Bottu, Jánošíkova, Jesenského, Južná, K Surdoku, Komenského, Kotrádova, Krížna, Kúty, Kvetná, Lesná, Letná, Limbová, Lipová, Lúčna, Ľubotická, Majakovského, Mičurinova, Mlynská, Mudroňova, Murárska, Narcisová, Nová, Orgovánová, Pažica, Plavárenská, Pod Skalkou, Pod Vinicami, Potočná, Ružová, Rybárska, Sabinovská, Severná, Slnečná, Stavbárska, Strážnická, Strojnícka, Surdok, Šidlovská, Školská, Tatranská, Topoľová, Trnková, Včelárska, Veselá, Vodná, Vranovská, Wolkerova, Záhradnícka, Západná, Železničná, 17. novembra, Baštová, Bayerova, Borkut, Budovateľská, Burianova, Dilongova, Dostojevského, Floriánova, Francisciho, Hlavná, Hodžova, Hurbanistov, Hviezdna, Hviezdoslavova, Janka Borodáča, Jána Hollého, Jilemnického, K amfiteátru, Kmeťovo stromoradie, Konštantínova, Kováčska, Weberova, Kpt. Nálepku, Krátka, Kuzmányho, Kúpeľná, Lesík delostrelcov, Masarykova, Maybaumova, Medzinárodného dňa žien, Metodova, Moyzesova, Námestie Národného povstania, Partizánska, Pavlovičovo námestie, Plzenská, Pod Táborom, Požiarnická, Pri Toryse, Protifašistických bojovníkov, Radlinského, Raymanova, Sedliackeho povstania, Sídlisko duklianskych hrdinov, Sládkovičova, Slovenská, Suchomlynská, Svätoplukova, Šafárikova, Šarišská, Škultétyho, Špitálska, Štefánikova, Štúrova, Okružná, Tarasa Ševčenka, Tkáčska, Urbánkova, Vajanského, Vodárenská, Východná, Záborského, Záhradná, Zápotockého, Železničiarska, Banícka, Bencúrova, Bohúňova, Čajkovského, Čipkárska, Chalupkova, Janáčkova, Jelšová, Jesenná, Jiráskova, Kamencová, Košická, Kraskova, Kukučínova, Kutuzovova, Kysucká, Lesnícka, Lidická, Lomnická, Ľ. Podjavorinskej, Na brehu, Okrajová, Ondavská, Opavská, Palackého, Palárikova, Pekná, Pionierska, Pod Hrádkom, Pod Turňou, Pri hati, Pri mlyne, Royova, Sadová, Smetanova, Solivarská, Suvorovova, Šípková, Švábska, Tajovského, Urxova, Úzka, Važecká, Zborovská, Alexandra Matušku, Arm. gen. Svobodu, Bažantia, Bernolákova, Bratislavská, Čergovská, Dargovská, Dubová, Ďumbierska, Exnárova, Federátov, Hruny, Jurkovičova, Justičná, Kamenná, Karpatská, Kozmonautov, L. Novomeského, Magurská, Martina Benku, Oravská, Pavla Horova, Popradská, Smreková, Šoltésovej, Šrobárova, Teriakovská, Vansovej, Višňová, Zemplínska, Zimná, Ku Kumštu, Biskupa Gojdiča, K Okruhliaku, Športová, Veterná, K potoku, Tichá, Ortáš, Jelenia, Šebastovská, Jedľová, Dúhová, K Starej tehelni, Malinová, Líščia, Na vyhliadke, Pod Šalgovíkom, Sokolia, Rusínska, Pustá dolina, Genplk. Jána Ambruša, Pri ihrisku, Borovicová, Vlčia, Rybníčky, Ku Kráľovej hore, Holländerova, Za traťou, Bulharská, Bachingerovka, Zimný potok, Kvašná voda, Srnčia, Medvedia, Pod komínom, Broskyňová, Suchoňova, Pod Debrami, Medová, Petrovianska, Pod Rúrkami, K prameňu, Družstevná, Ku vykládke, Na Bikoši, Ku Brezinám, Ku Kyslej vode, Turistická, Tarjányiho, Ku Škáre, Orechová, Drozdia, Labutia, Lastovičia, Jastrabia, Remscheidská, Horská, Jána Pavla II., Spannerovej, Pod dubom, Buková, Hrabová, Brezová, Bociania, Dlhá, Pri Delni, Jantárová, Nemčíkova, Aurela Stodolu, Alexeja Duchoňa, Skromná, Zajačia, Malkovská, Pri kostole, Vihorlatská, Sibírska, Májové námestie, K studničke, Kopaniny, Mateja Murgaša, Na Rovni, Duchnovičovo námestie, Františkánske námestie, Námestie legionárov, Matky Terezy, Jazvečia, Keratsinské námestie, Námestie Kráľovnej pokoja, Námestie mieru, Námestie mládeže, Obrancov mieru, Šidlovec, Liesková, Gerlachovská, Zabíjaná, Priemyselná, Rastislavova, Gorazdova, Pribinova, Račia, Riečna, Údenárska, Pražská, Padlých hrdinov, Sekčovská, Tokajícka, Valkovská, Garbiarska, Hrnčiarska, Hraničná, Tulipánová, Púpavová, Levanduľová, Nevädzová, Šalviová, Astrová, Muškátová, Staré záhrady, Pri majáku, Pod Kamennou baňou, Pod Wilec hôrkou

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Harmonogram organizačno-technického zabezpečenia volieb do orgánov samosprávy obcí

24.08.2018, Voľby
Harmonogram organizačno-technického zabezpečenia volieb do orgánov samosprávy obcí dňa 10.11.2018 na podmienky mesta Prešov.

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Oznámenie mesta Prešov

22.08.2018, Voľby
Vol'by do orgánov samosprávy mesta Prešov: zverejnenie e-mailovej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do mestskej volebnej komisie a okrskových volebných komisií.

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Vymenovanie za zapisovateľa Mestskej volebnej komisie

17.08.2018, Voľby
Vymenovanie za zapisovateľa Mestskej volebnej komisie.

Ulice: Nová, Hlavná

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Zverejnenie počtu obyvatel'ov mesta Prešov

12.07.2018, Voľby
Počet obyvatel'ov mesta Prešov ku dňu vyhlásenia volieb do orgánov samosprávy obcí.

Ulice: Nová

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Oznámenie

12.07.2018, Voľby
Oznámenie o určení počtu poslancov a o utvorení volebných obvodov pre volby do orgánov samosprávy obcí.

Ulice: Antona Prídavka, Bajkalská, Bikoš, Jána Béreša, Jána Nováka, Matice slovenskej, Mirka Nešpora, Mukačevská, Na Rúrkach, Tehelná, Tomášikova, Vlada Clementisa, Volgogradská, 19. januára, Átriová, Botanická, Cemjata, Čerešňová, Československej armády, Engelsova, Fučíkova, Gorkého, Horárska, Jabloňová, Kollárova, Levočská, Marka Čulena, Matúša Trenčianskeho, Mojmírova, Nábrežná, Odborárska, Októbrová, Pod Kalváriou, Rombauerova, Sázavského, Slávičia, Terchovská, Vydumanec, Za Kalváriou, Agátová, Belianska, Bezručova, Čapajevova, Duklianska, Dúbravská, Fintická, Gaštanová, Haburská, Herlianska, Jahodová, Janouškova, Jarná, Javorinská, Jazdecká, Jána Bottu, Jánošíkova, Jesenského, Južná, K Surdoku, Komenského, Kotrádova, Krížna, Kúty, Kvetná, Lesná, Letná, Limbová, Lipová, Lúčna, Ľubotická, Majakovského, Mičurinova, Mlynská, Mudroňova, Murárska, Narcisová, Nová, Orgovánová, Pažica, Plavárenská, Pod Skalkou, Pod Vinicami, Potočná, Ružová, Rybárska, Sabinovská, Severná, Slanská, Slnečná, Stavbárska, Strážnická, Strojnícka, Surdok, Tatranská, Trnková, Včelárska, Veselá, Vodná, Vranovská, Wolkerova, Záhradnícka, Západná, Železničná, 17. novembra, Baštová, Bayerova, Burianova, Dilongova, Dostojevského, Floriánova, Francisciho, Grešova, Hlavná, Hodžova, Hurbanistov, Hviezdna, Hviezdoslavova, Janka Borodáča, Jarková, Jána Hollého, Jilemnického, K amfiteátru, Kmeťovo stromoradie, Konštantínova, Kováčska, Weberova, Kpt. Nálepku, Krátka, Kuzmányho, Lesík delostrelcov, Masarykova, Maybaumova, Medzinárodného dňa žien, Metodova, Moyzesova, Námestie Národného povstania, Partizánska, Pavlovičovo námestie, Plzenská, Pod Táborom, Požiarnická, Pri Toryse, Protifašistických bojovníkov, Puškinova, Radlinského, Raymanova, Rumanova, Sedliackeho povstania, Sídlisko duklianskych hrdinov, Sládkovičova, Slovenská, Suchomlynská, Svätoplukova, Štefánikova, Štúrova, Okružná, Tarasa Ševčenka, Tkáčska, Urbánkova, Vajanského, Vodárenská, Východná, Záborského, Záhradná, Zápotockého, Železničiarska, Banícka, Bencúrova, Bohúňova, Čajkovského, Chalupkova, Janáčkova, Jelšová, Jesenná, Jiráskova, Kamencová, Košická, Kraskova, Kukučínova, Kutuzovova, Kysucká, Lesnícka, Lidická, Lomnická, Ľ. Podjavorinskej, Na brehu, Okrajová, Ondavská, Opavská, Palackého, Palárikova, Pekná, Pionierska, Pod Hrádkom, Pod Turňou, Pri hati, Pri mlyne, Royova, Sadová, Smetanova, Solivarská, Soľanková, Soľná, Soľnobanská, Suvorovova, Šípková, Švábska, Tajovského, Urxova, Úzka, Važecká, Zborovská, Zlatobanská, Alexandra Matušku, Arm. gen. Svobodu, Bažantia, Bernolákova, Bratislavská, Čergovská, Dargovská, Dubová, Ďumbierska, Exnárova, Federátov, Hruny, Jurkovičova, Justičná, Kamenná, Karpatská, Kozmonautov, L. Novomeského, Magurská, Martina Benku, Oravská, Pavla Horova, Popradská, Smreková, Šoltésovej, Šrobárova, Teriakovská, Vansovej, Višňová, Zemplínska, Zimná, Ku Kumštu, Biskupa Gojdiča, K Okruhliaku, Veterná, K potoku, Tichá, Ortáš, Jelenia, Šebastovská, Dúhová, K Starej tehelni, Malinová, Líščia, Na vyhliadke, Pod Šalgovíkom, Sokolia, Rusínska, Pustá dolina, Genplk. Jána Ambruša, Pri ihrisku, Borovicová, Vlčia, Rybníčky, Holländerova, Za traťou, Bulharská, Bachingerovka, Zimný potok, Kvašná voda, Srnčia, Medvedia, Bendíkova, Pod komínom, Broskyňová, Suchoňova, Pod Debrami, Medová, Petrovianska, Pod Rúrkami, Pávia, K prameňu, Družstevná, Ku vykládke, Na Bikoši, Ku Brezinám, Ku Kyslej vode, Turistická, Tarjányiho, Ku Škáre, Orechová, Holubia, Drozdia, Labutia, Lastovičia, Jastrabia, Orlia, Remscheidská, Horská, Spannerovej, Pod dubom, Buková, Hrabová, Brezová, Bociania, Dlhá, Pri Delni, Jantárová, Nemčíkova, Aurela Stodolu, Alexeja Duchoňa, Skromná, Zajačia, Malkovská, Pri kostole, Vihorlatská, Sibírska, Májové námestie, K studničke, Na Tablách, Kopaniny, Mateja Murgaša, Na Rovni, Mateja Huľu, Námestie osloboditeľov, Duchnovičovo námestie, Františkánske námestie, Námestie legionárov, Matky Terezy, Jazvečia, Keratsinské námestie, Námestie Krista Kráľa, Námestie mieru, Námestie mládeže, Obrancov mieru, Šidlovec, Liesková, Gerlachovská, Zabíjaná, Priemyselná, Rastislavova, Gorazdova, Pribinova, Račia, Riečna, Údenárska, Pražská, Padlých hrdinov, Sekčovská, Tokajícka, Valkovská, Garbiarska, Sadovnícka, Hrnčiarska, Hraničná, Tulipánová, Púpavová, Levanduľová, Nevädzová, Šalviová, Astrová, Muškátová, Staré záhrady, Pri majáku, Pod Kamennou baňou, Pod Wilec hôrkou

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Voľby do orgánov samosprávy obcí

11.07.2018, Voľby
Voľby do orgánov samosprávy obcí - Informácie pre voliča.

Ulice:

Sťiahnúť súbor    Otvoriť v novom okne


Odber úradných oznamov

Zapíšte sa

Darujte dobrovoľný príspevok (platba kartou)